سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L

Switch Cisco WS-C2960-24TC-L

۲,۱۸۰,۰۰۰ تومان

۲,۱۸۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه Renewed
  • معماری سوئیچ: لایه 2 (Access)
  • پورت های ارتباطی: 24 عدد پورت شبکه فست / 2 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 64Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 32Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L یک دستگاه بسیار با کیفیت و ارزان قیمت سیسکو است.

این سویچ دارای 2 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP و 24 پورت اترنت شبکه است.

این سویچ در لایه 2 Access کار می کند و برای انتقال صوت و تصویر و دیتا استفاده می شود.

شایان ذکر است که قابلیت POE ندارد و امکان تامیین برق برای دستگاه های دیگر را ندارد.

این سوئیچ با توجه به نرخ انتقال 16 Gbps یک سوئیچ بسیار خوب و کم هزینه به شمار می آید.

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

 

 

 ویژگی های مدیریت WS-C2960-24TC-L

SPAN

BOOTP CWSI

RSPAN

TFTP

RMON

CiscoView

CiscoWorks

SNMP

Telnet Client

Clustering

Clustering

Cisco Discover Protocol (CDP)

Virtual Trunking Protocol (VTP)

Web-Based Management

 

لوازم جانبیWS-C2960-24TC-L

مدل ها توضیحات
GLC-SX-MMD  1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SM  GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

مدل ها WS-C2960-24TC-L WS-C2960X-24TS-L
پورت ها

24 × Ethernet 10/100

24 × Ethernet 10/100/1000

Uplinksپورت

2 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP

4 x 1G SFP

پاور POE

NO NO
پهنای باند سوئیچ

 16 Gbps

216 Gbps

FlexStack-Plus Stacking NO Optional

 

جهت دانلود سیستم عامل WS-C2960-24TC-L بر روی لینک زیر کیک فرمایید.

دانلود 

 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

3620 g

ابعاد

23.6 × 44.5 × 4.4 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه Renewed

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 2 (Access)

حافظه DRAM

یک عدد 64Mbps

حافظه Flash

یک عدد 32Mbps

پورت های ارتباطی

2 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP, 24 عدد پورت شبکه فست

قابلیت استک

خیر

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, SNMP, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 100 to 240 VAC 50/60 Hz

نهایت وات POE

بدون POE

ابعاد

طول 23.6cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.4cm

وزن

3.62 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =

محصولات مرتبط

0
X