سوئیچ سیسکو WS-C2960G-24TC-L

Cisco Switch WS-C2960G-24TC-L

۲,۵۲۰,۰۰۰ تومان

۲,۵۲۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه Renewed
  • معماری سوئیچ: لایه 2 (Access)
  • پورت های ارتباطی: 24 عدد پورت شبکه گیگ / 4 عدد پورت دومنظوره گیگ-SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 64Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 32Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-24TC-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-24TC-L سری لایه 2 ACCESS از سوئیچ های پرفروش شرکت سیسکو است.

سوئیچ WS-C2960G-24TC-L از Stack و POE  پشتیبانی نمی کند. سرعت انتقال اطلاعات در این دستگاه 32Gbps است .

WS-C2960G-24TC-L دارای 4 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP  و 20 پورت شبکه گیگابیت اترنت است.

سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base است.

 

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

Cisco Switch WS-C2960G-24TC-L

Cisco Switch WS-C2960G-24TC-L

 ویژگی های مدیریت WS-C2960G-24TC-L

SPAN BOOTP CWSI
RSPAN RMON TFTP
CiscoView CiscoWorks SNMP
Clustering Telnet Client Clustering
Web-Based Management Virtual Trunking Protocol (VTP) Cisco Discover Protocol (CDP)

 

لوازم جانبیWS-C2960G-24TC-L

مدل ها توضیحات
GLC-SX-MMD  1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SM  GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

مدل ها WS-C2960G-24TC-L WS-C2960S-24TS-L
پورت ها

20 × Ethernet 10/100/1000

24 × Ethernet 10/100/1000

Uplinksپورت

4 عدد پورت دو منظوره گیگ-SFP

4 x 1G SFP

پاور POE NO NO
پهنای باند سوئیچ

 32 Gbps

176 Gbps

FlexStack-Plus Stacking NO Optional

 

جهت دانلود سیستم عامل WS-C2960G-24TC-L بر روی لینک زیر کیک فرمایید.

دانلود 

 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

4490 g

ابعاد

32.79 × 44.50 × 4.39 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه Renewed

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 2 (Access)

حافظه DRAM

یک عدد 64Mbps

حافظه Flash

یک عدد 32Mbps

پورت های ارتباطی

24 پورت شبکه گیگ, 4 عدد پورت دومنظوره گیگ-SFP

قابلیت استک

خیر

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 100 to 240 VAC 50/60 Hz

نهایت وات POE

بدون POE

ابعاد

طول 32.79cm عرض 44.50cm ارتفاع 4.39cm

وزن

4.49 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C2960G-24TC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هجده =

محصولات مرتبط

0
X