سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L

Cisco Switch WS-C2960S-48FPS-L

۷,۴۴۰,۰۰۰ تومان

۷,۴۴۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه Renewed
  • معماری سوئیچ: لایه 2 (Access)
  • پورت های ارتباطی: 48 عدد پورت شبکه گیگ / 4 عدد پورت SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 128Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 64Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L سری لایه 2 ACCESS از خانواده سوئیچ هایی POE با توان 740 وات است.

این سوئیچ با توجه به توان بالای POE قادر به انتقال برق بر روی 48 پورت بر روی هر پورت 15.4 وات است.

سوئیچ WS-C2960S-48FPS-L دارای 4 پورت SFP 1GB و 48 پورت گیگ شبکه هست.

پورت Stack سوئیچ WS-C2960S-48FPS-L می تواند پهنای باند 20 گیگ پشتیبانی کند.

سرعت انتقال این سوئیچ 176 گیگابیت بر ثانیه است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

 

از مهم ترین خصوصیات این مدل می توان به

  • کارآیی و عملکرد فوق العاده
  • ارزش بالای خرید در برابر قیمت مناسب دسترسی و کنترل آسان
  • قابلیت های پیشرفته
  • عملکرد عالی
  • امکانات
  • کیفیت ساخت بهینه و نصب و کاربری آسان
  • قابلیت‌ های کاربردی اشاره کرده است.
  •  48 پورت گیگابیت اترنت
  • اسلات 1G Small-Form Factor Pluggable) SFP)
  • سیسکو FlexStack انباشته با 20 گیگابیت در ثانیه از ظرفیت پشته (اختیاری)
  • IEEE 802.3at سازگار PoE + تا 15.4W قدرت در هر پورت
  • رابط USB برای مدیریت و انتقال فایل
  • LAN Base سیسکو IOS® نرم افزار ویژگی مجموعه
  • ابزار SmartOperations که ساده استقرار و کاهش هزینه های مدیریت شبکه
  • ضمانت سخت افزاری سخت افزاری محدود (E-LLW)، ارائه جایگزینی در روز بعد کسب و کار

 

لوازم جانبی WS-C2960S-48FPS-L

مدل ها توضیحات
C2960S-STACK Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

 

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

مدل ها WS-C2960S-48FPS-L WS-C2960S-48LPS-L
پورت ها

48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports

48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports

Uplinksپورت

4 x 1G SFP

4 x 1G SFP

PoE پاور

740W 370W
پهنای باند سوئیچ

176 Gbps

176 Gbps

FlexStack-Plus Stacking  Optional  Optional

 

جهت دانلود سیستم عامل WS-C2960S-48FPS-L بر روی لینک زیر کیک فرمایید.

دانلود 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

5900 g

ابعاد

38.6 × 44.5 × 4.5 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه Renewed

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 2 (Access)

حافظه DRAM

یک عدد 128MB

حافظه Flash

یک عدد 64Mbps

پورت های ارتباطی

4 عدد پورت SFP, 48 عدد پورت شبکه گیگ

قابلیت استک

اختیاری

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 100 to 240 VAC 50/60 Hz, AC and PoE Power

نهایت وات POE

740 وات / 15.4 وات برای هر پورت

ابعاد

طول 38.6cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.5cm

وزن

5.9 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48FPS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =

محصولات مرتبط

0
X