سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L

Cisco Switch WS-C2960X-24TS-L

۲۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان

۲۲,۵۶۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه New Orginal
  • معماری سوئیچ: لایه 2 (Access)
  • پورت های ارتباطی: 24 عدد پورت شبکه گیگ / 4 عدد پورت SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 512Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 128Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L شامل 24 پورت 10/100/1000 و  4 پورت SFP 1GB ازسری لایه 2 (Access) از محصولات شرکت سیسکو است .

با اتصال  8 دستگاه WS-C2960X-24TS-L از طریق ماژول Stack میتوان پهنای باند 80 گیگ خروجی گرفت .

باتوجه به نرخ انتقال 216 گیگا بیت بر ثانیه نصبت به سویچ های نسل گذشته این سوئیچ از محبوبیت خاصی برخوردار است.

 

 

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

Cisco Switch WS-C2960X-24TS-L

Cisco Switch WS-C2960X-24TS-L

 

(1) FlexStack-Plus module slot and cover

(2) Fan Exhaust

(3) RPS Connector

(4) AC power connector

 

ماژول و لوازم جانبی  WS-C2960X-24TS-L

 

مدل ها توضیحات
C2960X-STACKC 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
AB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

 

مدل ها WS-C2960X-24TS-L WS-C2960X-24TD-L
پورت ها 24 x 10/100/1000 24 x 10/100/1000
Uplinksپورت 4 x 1G SFP 2 x 10G SFP+
FlexStack-Plus Stacking Optional Optional
پهنای باند سوئیچ 216 گیگابیت 216 گیگابیت
پهنای باند استک ها 80 گیگابیت 80 گیگابیت

 

جهت دانلود سیستم عامل WS-C2960X-24TS-L بر روی لینک زیر کیک فرمایید.

دانلود 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

4000 g

ابعاد

27.94 × 44.5 × 4.45 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه New Orginal

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 2 (Access)

حافظه DRAM

یک عدد 512 MB

حافظه Flash

یک عدد 128MB

پورت های ارتباطی

24 پورت شبکه گیگ, 4 عدد پورت SFP

قابلیت استک

بله

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 100 to 240 VAC 50/60 Hz

نهایت وات POE

بدون POE

ابعاد

طول 27.94cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.45cm

وزن

4 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

محصولات مرتبط

0
X