سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L

Cisco Switch WS-C2960X-48LPS-L
  • کیفیت دستگاه: دستگاه New Orginal
  • معماری سوئیچ: لایه 2 (Access)
  • پورت های ارتباطی: 48 عدد پورت شبکه گیگ / 4 عدد پورت SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 512Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 128Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L سری لایه 2 ACCESS از محصولات شرکت سیسکو است.که دارای 4 پورت SFP 1 GB و 48 پورت گیگ شبکه است.

سوئیچ  WS-C2960X-48LPS-L از خانواده سوئیچ هایی POE با توان 370 وات است . توان پایین POE قادر به انتقال برق بر روی 24 پورت از دستگاه است

پورت Stack سوئیچ WS-C2960X-48LPS-L می تواند تا 8 دستگاه را با پهنای باند 80 گیگ  به یکدیگر متصل کند.

با توجه به سرعت انتقال 108 گیگابیت و قیمت مناسب نسبت به نسل های گذشته از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

 

Cisco Catalyst WS-C2960X-48LPS-L

  • دارای 48 پورت شبکه با سرعت 1000 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • 4 پورت فیبرنوری SFP است که سرعت 1 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base می باشد.
  • توان POE این دستگاه 370 وات است.
  • ماژول Stack این دستگاه به صورت اختیاری باید تهیه شود.

 

Cisco Switch WS-C2960X-48LPS-L

Cisco Switch WS-C2960X-48LPS-L

 

لوازم جانبی WS-C2960X-48LPS-L

مدل ها توضیحات
C2960X-STACK Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

مدل ها WS-C2960X-48LPS-L WS-C2960X-48LPD-L
پورت ها

48 x 10/100/1000

48 x 10/100/1000

Uplinksپورت

4 x 1G SFP

2 x 10G SFP+

PoE پاور 370W 370W
FlexStack-Plus Stacking Optional Optional

 

جهت دانلود سیستم عامل WS-C2960X-48LPS-L بر روی لینک زیر کیک فرمایید.

دانلود 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

5800 g

ابعاد

36.83 × 44.5 × 4.45 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه New Orginal

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 2 (Access)

حافظه DRAM

یک عدد 512 MB

حافظه Flash

یک عدد 128MB

پورت های ارتباطی

4 عدد پورت SFP, 48 عدد پورت شبکه گیگ

قابلیت استک

بله

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 100 to 240 VAC 50/60 Hz

نهایت وات POE

370 وات / 15.4 وات برای هر پورت

ابعاد

طول 36.83cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.45cm

وزن

5.8 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

اطلاعات فروشنده

 

محصولات مرتبط

0
X