سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24TS-S1U

Cisco Switch WS-C3750G-24TS-S1U

۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان

۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه Renewed
  • معماری سوئیچ: لایه 3
  • پورت های ارتباطی: 24 عدد پورت شبکه گیگ /4 عدد پورت SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 128Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 16Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24TS-S1U

سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24TS-S1U سری لایه 3  از محصولات شرکت سیسکو است .

این سوئیچ قابلیت ارتباط بین  9 سوئچ های استک شده از طریق یک رابط 32 Gbps است.

سوئیچ WS-C3750G-24TS-S  دارای 4 پورت SFP 1GB و 24  پورت گیگابیت اترنت است.

سیستم عامل سوئیچ WS-C3750G-24TS-S از نوع IP Base  است. که از سری LAN Base قوی تر و از سری IP Service ضعیف تر می باشد .

با این وجود برخی quality of service – محدود کردن ترافیک – برخی از پروتکل های روتیگ را ارائه کرده .

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

 

24 Ethernet 10/100/1000 ports
4 SFP-based Gigabit Ethernet ports
32-Gbps, high-speed stacking bus
Innovative stacking technology
1 RU stackable, multilayer switch
Enterprise-class intelligent services delivered to the network edge
IP Base software feature set (IPB)

Cisco Catalyst 3750G-24TS-S Switch

Cisco Catalyst 3750G-24TS-S Switch

 

لوازم جانبی WS-C3750G-24TS-S

مدل ها توضیحات
CAB-STK-E-0.5M  Cisco FlexStack Stacking Cables
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

مدل ها WS-C3750G-24TS-S WS-C3750E-24TD-S
پورت ها

24 x 10/100/1000

24 x 10/100/1000

Uplinksپورت

4 x 1G SFP

2 x 10G X2

PoE پاور NO NO
FlexStack-Plus Stacking Yes Yes

 

 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

5450 g

ابعاد

37.8 × 44.5 × 4.4 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه Renewed

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 3

حافظه DRAM

یک عدد 128MB

حافظه Flash

یک عدد 16Mbps

پورت های ارتباطی

24 پورت شبکه گیگ, 4 عدد پورت SFP

قابلیت استک

بله

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, RMON, SNMP, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 120/230 V 50/60 Hz

نهایت وات POE

بدون POE

ابعاد

طول 37.8cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.4cm

وزن

5.45 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C3750G-24TS-S1U”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =

محصولات مرتبط

0
X