سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TD-L

Cisco Switch WS-C2960X-48TDL

۳۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

۳۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه New Orginal
  • معماری سوئیچ: لایه 2 (Access)
  • پورت های ارتباطی: 48 عدد پورت شبکه گیگ / 2 عدد پورت SFP 10Gbps
  • حافظه DRAM: یک عدد 512Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 128Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TD-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TD-L سری لایه 2 (Access) از محصولات شرکت سیسکو است .

می توان 8 دستگاه WS-C2960X-48TD-L را با ماژول Stack یکپارچه کرد و پهنای باند 80 گیگ خروجی گرفت .

سیستم عامل سری X انقلاب جدیدی در سرعت و امنیت نسبت به نسل های گذشته بوجود آورده .

یکی از اصلی ترین امکانات این دستگاه با توجه به پروتکل IEEE 802.3az می توان.کاهش 80 در صد مصرف انرژی  و قدرت مدیریت انرژی بر روی تمام پورت ها .

این دستگاه شامل 48 پورت 10/100/1000 و  2 پورت SFP 10GB است .

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

باتوجه به اینکه نرخ انتقال 216 گیگا بیت بر ثانیه هست یکی از محبوب ترین سویچ ها به شمار می رود.

این سوئیچ برای رشد بهینه زیرساخت های و رفع نیازهای مجموعه های رو به رشد کسب و کار بهترین گزینه است.

 

Cisco  WS-C2960X-48TD-L

  • سیستم عامل این دستگاه از نوع LAN Base می باشد.
  • دارای 48 پورت شبکه با سرعت 1000 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • 2 پورت فیبرنوری SFP+ است که سرعت 10 گیگابیت را پشتیبانی می کند.
  • ماژول Stack این دستگاه به صورت اختیاری باید تهیه شود.

ماژول و لوازم جانبی  WS-C2960X-48TD-L

 

مدل ها توضیحات
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
C2960X-STACK 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

 

دستگاه های مشابه برای مقایسه

 

مدل ها WS-C2960X-48TD-L WS-C2960X-48TS-L
پورت ها 48 x 10/100/1000 48 x 10/100/1000
Uplinksپورت 2 x 10G SFP+ 4 x 1G SFP
FlexStack-Plus Stacking Optional Optional
پهنای باند سوئیچ 216 گیگابیت 216 گیگابیت
پهنای باند استک ها 80 گیگابیت 80 گیگابیت

 

جهت دانلود سیستم عامل WS-C2960X-48TD-L بر روی لینک زیر کیک فرمایید.

دانلود 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

9190 g

ابعاد

27.94 × 44.5 × 4.45 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه New Orginal

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 2 (Access)

حافظه DRAM

یک عدد 512 MB

حافظه Flash

یک عدد 128MB

پورت های ارتباطی

2 عدد پورت SFP 10Gbps, 48 عدد پورت شبکه گیگ

قابلیت استک

بله

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, RMON, SNMP, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 100 to 240 VAC 50/60 Hz

نهایت وات POE

بدون POE

ابعاد

طول 27.94cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.45cm

وزن

9.19 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TD-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =

محصولات مرتبط

0
X