سوئیچ سیسکو WS-C3750G-48PS-S

Cisco Switch WS-C3750-48PS-S

۵,۷۶۰,۰۰۰ تومان

۵,۷۶۰,۰۰۰ تومان
  • کیفیت دستگاه: دستگاه Renewed
  • معماری سوئیچ: لایه 3
  • پورت های ارتباطی: 48 عدد پورت شبکه گیگ /4 عدد پورت SFP
  • حافظه DRAM: یک عدد 128Mbps
  • حافظه Flash: یک عدد 32Mbps
  • گارانتی: گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

توضیحات

سوئیچ سیسکو WS-C3750G-48PS-S

سوئیچ سیسکو WS-C3750G-48PS-S سری لایه 3 دارای 4 پورت SFP 1GB و 48  پورت گیگابیت اترنت  برای کاربرد های سازمانی متوسط رو به رشد طراحی شده است .

سوئیچ WS-C3750G-48PS-S سری سویچ های POE است با توان 590 وات است .

سوئیچ WS-C3750G-48PS-S قابلیت ارتباط بین  9 سوئچ های استک شده از طریق یک رابط 32 Gbps است.

سویچ های سری 3750 دو نوع مختلف از سیستم عامل مدل IP Base و مدل IP Services پشتیبانی میکند که سیستم عامل سوئیچ WS-C3750G-48PS-S از نوع LAN Base  است.

• 48 Ethernet 10/100/1000 ports with IEEE 802.3af and Cisco prestandard PoE
4 SFP-based Gigabit Ethernet ports
32-Gbps, high-speed stacking bus
Innovative stacking technology
1 RU stackable, multilayer switch
Enterprise-class intelligent services delivered to the network edge
IP Base software feature set (IPB)

دوست عزیز
شما می توانید در هر زمان برای مشاوره خرید با شماره 09128982665 تماس 
و یا از طریق WhatsApp با ما در ارتباط باشید.

 

لوازم جانبی WS-C3750G-48PS-S

مدل ها توضیحات
CAB-STK-E-0.5M  Cisco FlexStack Stacking Cables
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

 

دستگاه های مشابه برای مقایسه 

مدل ها WS-C3750G-48PS-S WS-C3750-48PS-S
پورت ها

48 x 10/100/1000

48 x 10/100

Uplinksپورت

4 x 1G SFP

4 x 1G SFP

PoE پاور 590W  540W
FlexStack-Plus Stacking Yes Yes

 

 

همچنین شما دوستان عزیر می توانید جهت دریافت IOS دستگاه های شرکت سیسکو  از سایت آی تی تکنیکال استفاده نمایید . تیم آی تی تکنیکال برای بالا بردن سطح کیفی آموزشی کاربران ، بخش آموزش و مقالات را راه اندازی کرده همچنین از کلیه دوستانی که توانمندی ساخت ویدو های آموزشی را دارند دعوت مکنیم که ما را در این امر مهم یاری نمایند. تا ایرانی با سطح کیفی بالا تری بسازیم.

اطلاعات بیشتر

وزن

6000 g

ابعاد

37.8 × 44.5 × 4.4 cm

گارانتی

گارانتی یک ساله آی تی تکنیکال

کیفیت دستگاه

دستگاه Renewed

نوع دستگاه

قابل نصب در رک

معماری سوئیچ

لایه 3

حافظه DRAM

یک عدد 128MB

حافظه Flash

یک عدد 32Mbps

پورت های ارتباطی

4 عدد پورت SFP, 48 عدد پورت شبکه گیگ

قابلیت استک

بله

مدیریت از راه دور

CLI, HTTP, HTTPS, SNMP, SNMP 3, SSH, Telnet

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

دارد

پاور

AC 120/230 V 50/60 Hz, AC and PoE Power

نهایت وات POE

590 وات

ابعاد

طول 37.8cm عرض 44.5cm ارتفاع 4.4cm

وزن

7 کیلوگرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو WS-C3750G-48PS-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

محصولات مرتبط

0
X